תמונה ראשית למאמר כך בוחרים תיקי גב

כך בוחרים תיקי גב

תיק גב הוא המצאה פרקטית. הוא נוח לנשיאה ביחס לתיק שמחזיקים ביד והוא חוסך את הצורך בהחזקת משקל בידיים. הוא גם משאיר את הידיים פנויות וברוב רובם של המקרים תיקי גב הם גם בריאים יותר לשלד ביחס לתיקים מסוגים אחרים, כמו תיקי צד או תיקי יד. אך חשוב לדעת ולזכור כי על מנת שהתיק אכן ייתן את המענה המושלם, חובה להתאים אותו הן למטרות שלו והנקודה החשובה עוד יותר היא ההתאמה של התיק לאדם שאמור לשאת אותו על גבו.

אנחנו כאן על מנת ללמוד מעט איך וכיצד להתאים את התיק לכל צורך ולכל מטרה, על מנת שהוא אכן ייתן את המענה המושלם.

מה חשוב לדעת בבחירת תיק גב לתלמידי יסודי?

תיק גב איכותי זהו צורך בסיסי וחשוב ביותר לכל תלמיד. בייחוד כאשר מדובר בתלמיד בכיתות היסודי. מצד אחד זקוק התלמיד לתיק גדול שיכיל את כל מה שהוא צריך לקחת אתו לבית הספר. מצד שני חשוב לבדוק כי לא נוצר עומס גדול מידי על גבו של הילד. התיק אמור להיות בנוי בצורה כזו שהוא אכן יחלק את עומס המשקל ולא ייצור כאבי גב או עומסים שיובילו לכאבי גב.

קיימים תיקים אורטופדיים שנותנים מענה מושלם לתלמידי בית ספר יסודי בטווח רחב של מחירים ודגמים וכדאי לבחון את האפשרויות. מומלץ לבקר בכתבה באתר משרד הבריאות לגבי כל מה שחשוב לקחת בחשבון ולבחון כשקונים תיק גב לילדים ונוער – קליק כאן לכתבה באתר משרד הבריאות.

מה חשוב לדעת בבחירת תיק גב לתלמידי חטיבה ותיכון?

תלמידי התיכון כבר מסוגלים לסחוב תיקי גב כבדים בלי בעיה. אך היות ובגיל הנעורים הגוף עדיין נמצא בצמיחה, עשוי משקל היתר הנישא על הגב למשך זמן, להשפיע על השלד ולגרום לנזקים חמורים.

על כן חשוב לשים לב כי מדובר בתיק אורטופדי ובריא המבטיח הגנה על גבו של הילד. תיק שאינו מתאים ויוצר עומס על הגב יוביל לכאבים ואף לבעיות ביציבה. כן, אנחנו יודעים שהם מאוד אוהבים “תיקים זרוקים” בגיל הזה, אבל זאת כבר המשימה שלכם כהורים לפקוח את עיניהם ולהציג חלופות. בהצלחה.

מה חשוב לדעת בבחירת תיק גב לסטודנטים?

תיק הגב הוא ללא ספק חברו הטוב של הסטודנט. לאורך כל שנות הלימודים באוניברסיטה הוא נעזר בתיק על מנת לשאת את כל מה שהוא צריך אתו למשך היום כולו. מסיבה זו חשוב כל כך לשים לב לגודלו של התיק, לאפשרויות הקיבולת שלו וכמובן שאסור לשכוח את האיכות של התיק. הסטודנט עושה שימוש ארוך טווח בתיק ורק אם הוא יהיה איכותי הוא יוכל ליהנות ממנו לאורך זמן.תיק גב למחשב 17.3 Delsey Esplanade 2

חשוב שבתיק יהיו תאים קטנים לצורך אחסון חפצים קטנים כמו מפתחות, ארנק, כסף וכו’. מעבר לכך חשוב שיהיו בו תאים מתאימים לצורך אחסון פריטים רגישים כמו אייפד, טאבלט וכדומה. אלו אמורים להיות מוגנים ומרופדים שימנעו פגיעה גם בעת טלטול וזעזוע של התיק.

מוזמנים לבקר בקטגוריית התיקים שלנו, שעמוסה בשלל תיקים מכל הסוגים.

איך בוחרים תיק גב למחשב נייד?

הרבה אנשים יוצאים לעבודת יומם עם מחשב נייד לצורך עבודה בדרכים. המחשב הנייד הוא אמנם נייד אך הוא לא תמיד מגיב נכון אם מניידים אותו בחוסר זהירות. מסיבה זו חשוב כל כך לאחסן אותו בתוך תיק איכותי ומרופד שיעניק לו את מלוא ההגנה. כולנו מכירים את תיקי היד המיועד למחשבים ניידים. הם אמנם מאוד שימושיים אך הם לא בהכרח נוחים.

תיקי הגב למחשבים הניידים נותנים מענה מושלם מכל הבחינות. הם גם תיקים שקל לשאת אותם על הגב והם גם בנויים בצורה כזו שהם מעניקים את ההגנה המושלמת למחשב. חשוב לשים לב כי מדובר בתיק שהוא גם מוגן ועמיד בפני מים.

בתיקים אלו חשוב שיהיה מקום גם לחפצים נוספים על מנת שהאדם יוכל להכניס הכול לתוך תיק גב אחד ומרוכז. על כן יש לבחון את האפשרויות הקיימות ולבחור בתיק גב כזה שאכן ייתן את המענה המושלם. זה כולל תאים בהתאם לצורך, תאים קטנים לחפצים קטנים, מקום לאחסון בקבוק מים וכן הלאה.

קליק כאן לקטגוריית תיקי הגב למחשבים בחנות שלנו

כבד לכם לסחוב את המחשב על הגב? מומלץ לבדוק גם את קטגוריית תיקי הגב למחשב נייד עם גלגלים שלנו.

איך בוחרים תיק גב לעבודה?

הרבה אנשים שיוצאים לעבודת יומם כבר הבינו היום שהם לא חייבים לשאת את התיק דווקא על הכתף. תיק גב עשוי להיות הרבה יותר נוח וגם הרבה יותר פרקטי, גם אם עברנו את התקופה הסטודנטיאלית שלנו. מעבר לכך, עם המבחר הגדול שיש היום, יוכל כל אחד לבחור לעצמו את תיק הגב הכי מתאים לו גם מההיבט העיצובי והחיצוני של התיק. הרבה יותר בריא וגם הרבה יותר נוח להניח את המשקל על הגב. 

מה האפשרויות הקיימות בתיקי גב לנשים?

קיים שפע גדול של עיצובים, של סוגים ושל דגמים שונים בקטגוריה של תיקי גב לנשים. לא קל לבחור תיק שיענה על כל הדרישות. כי לעיתים תיק שנראה מרשים ומושך, במבחן הזמן מתברר כי הוא ממהר להתבלות ולאבד מיופיו. מנגד ישנם תיקים שנראים איכותיים במיוחד אך הם מכבידים מאוד על הגב ואף פוגעים ביציבה בטווח הארוך.

על כן, לפני ששמים את היד על תיק זה או אחר, חשוב לברר כי מעבר למראה החיצוני שלו הוא גם איכותי וטוב מבחינת חומרי הייצור המרכיבים אותו כמו גם בשימוש הנוח בו.

קליק כאן לקטגוריית תיקי הגב לנשים שלנו, מגוון תיקים יפייפיים ואיכותיים.

מה האפשרויות הקיימות בתיקי גב לגברים?

תיקי גב לגברים קיימים גם כן בשלל דגמים, גדלים ועיצובים. כל אחד יכול למצוא את הסגנון המתאים לו. תיק ספורטיבי או תיק עסקי. תיק לעבודה או תיק לטיולים. כל תיק בנוי בצורה שונה, בגודל שונה ומחומרים משתנים. כי כל אחד מהתיקים עשוי לתת את המענה הספציפי למטרה אשר לשמה רוכשים את התיק.

רבים מהגברים זקוקים לתיק רב שימושי. הגבר רוצה ללכת לחדר כושר ומשם ישר לעבודה. על כן התיק המתאים לגברים הללו יכלול מצד אחד מקום נוח ורגיש למחשב הנייד או לטאבלט, אך הוא גם יכיל את כל הציוד הנדרש לחדר הכושר. יהיה בו גם מקום לבקבוק מים, למפתחות, לסמארטפון ולכל מה שהגבר צריך כאשר הוא יוצא מהבית.

הרצועות של תיק כזה חייבות להיות מתכווננות ונוחות על מנת שהתיק יהיה נוח ותומך.

מה חשוב לדעת כשבוחרים תיק גב לטיול?

כאשר באים לבחור תיק גב לטיולים, חשוב לשים לב בראש ובראשונה כי מדור בתיק נוח וקל משקל. אדם שמטייל, מטפס או צועד תחת השמש הקופחת לא מסוגל לסחוב אתו משאות כבדים על הגב. מצד שני יש את הפריטים שהוא חייב לקחת איתו. אם התיק בנוי ומותאם בצורה כזו שהוא מפזר את המשקל הרי שהוא כמעט ולא יהיה מורגש על הגב. מעבר לזה, חשוב מאוד שהתיק יהיה עם אפשרויות התאמה ושינויי גובה עם רצועות רחבות, מרופדות ומתכווננות.

חשוב גם לוודא כי התיק עמיד למים ויש בו תאים מוגנים ושמורים עבור הטלפון, ארנק, פנס, כסף וכו’.

דברים שכדאי לקחת בחשבון

בבחירה של תיקי גב יש כמה נתונים חשובים אותם יש לקחת בחשבון. כמו האיכות של התיק שאמור לתת מענה לאורך זמן ולא להתבלות לאחר תקופת שימוש קצרה, חלוקה לתאים בהתאם למטרות של התיק ולשימוש העתידי שלו, והחשוב ביותר, ההתאמה של התיק לאדם שאמור לעשות בו שימוש כך הוא יהיה נוח וישמור על הבריאות והיציבות.

לסיכום, חשוב לשלב בין פונקציונליות, עמידות, נוחות, סגנון ומראה וכמובן הכול בהתאם ליכולת הכלכלית.

מבצע קופון סמסונייט
מבצע קופון samsonite

משלוח אקספרס

אנחנו ב”אלטר מזוודות ותיקים” מבינים שלפעמים מתעורר צורך דחוף באספקה מיידית ולשם כך אנו משיקים שירות חדש המאפשר משלוח אקספרס בתוספת תשלום.

זמני משלוח ואספקה– משלוח אקספרס מאפשר משלוח מהיום להיום (אם מבצעים את ההזמנה עד 11 בבוקר), או משלוח מהיום למחר (להזמנות שמתבצעות אחרי 11 בבוקר).

רשימת ישובים– משלוח אקספרס תקף אך ורק לישובים הנ”ל:
אור יהודה, אזור, בארות יצחק, בית דגן, בני ברק, בני עטרות, בת ים, גבעת השלושה, גבעת שמואל, גבעתיים, גליל ים, גנות, גני תקוה, גת רימון, הרצליה, חולון, חמד, יהוד-מונוסון, כפר חב”ד, כפר סירקין, מגשימים, מעש, משמר השבעה, נופך, נחלים, סביון, פתח תקוה, צפריה, קרית אונו, ראשון לציון, רמת גן, רמת השרון, תל אביב-יפו.
אם מקום מגוריכם אינו ברשימה הנ”ל, לצערנו לא נוכל לבצע משלוח אקספרס.

עלות השירות– עלות המשלוח תלויה בגודל החבילה:

  • חבילה קטנה (ארנק, תיק, מזוודה קטנה)- חבילה במימדים של עד 50*30*30 ס”מ שניתן לשנע על אופנוע- עלות משלוח אקספרס יהיה בסך 30 ₪
  • חבילה בינונית או גדולה (מזוודה בינונית או גדולה או שילוב של כמה מוצרים קטנים)- חבילה במימדים של עד 80*50*50 ס”מ- עלות משלוח אקספרס יהיה בסך 60 ₪

ברירת המחדל שמתווספת להזמנה היא 30 ₪, אולם במידה ומדובר בחבילה בינונית או גדולה או שילוב של כמה מוצרים קטנים החיוב בפועל יהיה על 60 ₪.
יש לרשום כתובת מדויקת לאספקה ולהיות זמינים במס’ הטלפון שהוזן בהזמנה. 

לכל שאלה או הבהרה אנו זמינים ב- 03-5750442 או בוואטסאפ 050-5400320 להודעות בלבד.