סל קניות
  • Bobby- תיק גב למחשב מונע כיוסים וגניבות
  • כרית שינה לצוואר מתכווננת FaceCradle

מותגים כמו סמסונייט

 
אחת החברות המובילות בעולם בכול נושא המזוודות והתיקים היא סמסונייט. בכול שנה היא עומדת באתגר ומתאימה את מוצריה לצרכים המשתנים של הנוסעים. כשמדובר בתיק, מזוודה, מנשא למחשב ואפילו ארנק, סמסונייט מייצרת את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר. במשך השנים בנתה לעצמה החברה מוניטין רב המבוסס על שימוש בחומרים חדשניים ועיצוב מרשים. הסדרות החדשות של מזוודות הבד עשויות מבד בליסטיק ניילון או קורדורה והמזוודות הקשיחות מפוליפרופילן או פולי קרבונט (קלים במיוחד). עשרות אלפים רוכשים ממוצרי החברה מדי שנה ובכך מעידים על יתרונותיה. לכל מוצרי סמסונייט אחריות לשנים רבות ושירות תיקונים במקרה הצורך קיים בעשרות מדינות בעולם.

 

מגוון המזוודות הקיימות

קיימות מזוודות יד ותיקים על גלגלים שניתן לגרור באמצעות ידית טרולי. לאלה שנוסעים לרגע עסקים, ישנם 'חליפונים' שהם תיקים בעלי פאוץ' מיוחד לאכסון ללא קמטים לחליפות ושמלות. ישנן סדרות רבות של מוצרים בכול הגדלים ובעיצובים שונים. לאחרונה סמסונייט הוציאה סדרה מיוחדת של מוצרים בהם הדגש הוא על עיצוב תוסס וצעיר המציגים צבעים מיוחדים ובולטים. לנוחיות הנוסעים גם ארנקים, תיקים למנשא מחשב וגם תיקי איפור קטנים.
 

סמסונייט חושבים על הכול

כשנוסעים הרבה ממקום למקום, חשוב שדברים מסוימים יהיו זמינים לשליפה מהירה. במזוודות סמסונייט יש פאוצ'ים חיצוניים לפלאפון, ארנק, עט, מסמכים ולגברים נוספים. ישנה חלוקה נכונה של מקום ושמירה על כמה שיותר מרווח ונפח פנוי בתוך התיק או המזוודה. הפרקטיות הולכת יד ביד עם אסתטיקה. מזוודות רכות וקשיחות מצופות בחומרים עמידים למים וגם לשריטות ושפשופים. מסיבה זו התיקים נראים כחדשים גם אחרי כמה שנים מלאי נסיעות וטיולים.
 

אחריות על המוצרים

בחברות שונות מעניקים תעודות אחריות על המוצר לאורך מספר שונה של שנים. עשרות חנויות בכול העולם מספקות מזוודות סמסונייט. במקרה של קרע, פרימה של תפרים, גלגל שנשבר או ידית טרולי שהתעקמה, ניתן לפנות לספקית מורשית ולשלוח את המוצר לתיקון. בעת שרוכשים מזוודה יש לשמור את הקבלה במגרה יחד עם תעודת האחריות כך שבמקרה הצורך תהיה אפשרות לשלוף את המסמכים וליהנות משירות מהיר. ברוב המקרים המזוודות מתוקנות בארץ אך לעיתים רחוקות יש צורך בהזמנה של חלק מיוחד בגרמניה בה קיים המפעל.
 

כיצד לשמור על המזוודה?

מומלץ לאכסן את המזוודות האחת בתוך השנייה כשניתן. בצורה תחסכו יותר מרחב בבית או בארון. ניתן אפילו לכסות את המזוודה או התיק בניילון או בבד כדי למנוע הצטברות של אבק או חדירה של חרקים. חשוב לוודא שבאת אחסון אין לחץ רק על חלק מהגלגלים. במידה ונגרם נזק למזוודה בידי חברת התעופה, הן אלה שמטפלות בתיקון ולא חברת סמסונייט.