סל קניות
  • Bobby- תיק גב למחשב מונע כיוסים וגניבות
  • כרית שינה לצוואר מתכווננת FaceCradle

חברת סמסונייט

 
אחד המותגים המצליחים והאיכותיים בעולם בתחום המזוודות הוא סמסונייט. לחברת סמסונייט מזוודות קשיחות ורכות, ארנקים, מנשאים ועוד שלל מוצרים מוצלחים שעמידים לאורך שנים ארוכות. בזכות ייצור מזוודות איכותיות, הביקוש מרקיע שחקים והמחיר של כל מזוודה או תיק גבוה מהיתר. למרות שהמוצר האיכותי ביותר הוא מזוודה עשוי חומר פלסטי המזוהה עם תעשיית המטוסים, המזוודות הנמכרות ביותר הן דווקא מבד. רוב העולם עדיין משתמש במזוודות סמסונייט רכות כנראה בזכות המשקל הקל ועצם העובדה שניתן לדחוס בו יותר דברים. רק כשיש צורך לשמור על דברים שבירים כדאי להשתמש במזוודה קשיחה. המגמה היום היא חזרה אל תיקים רכים.
 

סמסונייט - אופנה

מדי שנה סמסונייט מוציאה מגוון דגמים חדשים של מזוודות ותיקים. לאחרונה אנו עדים לתהליך של חדשנות בפני החברה. לאחרונה סדרה חדשה יצאה לשוק בשם B-liteהכוללת שלל מזוודות בגדלים ובצבעים שונים, תיקי מחשב ושלל מוצרים עיסקיים. השונה מיתר מוצרי החברה הוא הדגש על משקלן העצמי הקל של המזוודות- הינן המזוודות הקלות ביותר בעולם ועם זאת חזקות ואמינות בעקבות טכנולוגייה חדישה של בניית מסגרת המזוודה משלד קל משקל ומאסיבי. מזוודות אלו באות גם בשני גלגלים וגם בארבעה גלגלים הנעים בכל כיוון ותורמים ליציבות ולנוחות השינוע.
 

תדמית חדשה

בניגוד לתדמית האחידה והמסורתית אותה שידרה החברה, כעת המזוודות המיוצרות מגיעות גם בסדרות צעירות ורעננות הרבה יותר. ישנם שני חידושים מרכזיים: עיצוב ומשקל. העיצוב הוא בקו רטרו, ישנם שני פסים מסוגננים היטב בדוגמאות גיאומטריות שגם הם צבועים. המשקל הקל של מזוודה זו הינו חומר המוגן בפטנט, ובכך הופך את המוצר למועדף על נוסעים האוהבים להתנייד בקלות. מעולם לא ניתן היה ליצור רושם עם מזוודה כמו במקרה של סמסונייט.
 

אז איזו מזוודה לקחת?

חשוב להתאים את סוג התיק לאופי הטיול או הנסיעה. לא לשכוח שככול שהתיק גדול יותר כך הוא יותר מסורבל וקשה יותר להתנייד איתו. מזוודות קשיחות מתאימות לשמירה על פריטים שבירים ויעילה יותר כנגד מים. לעומתן, מוצרים העשויים דווקא בד קלות יותר, עולות פחות ומסוגלות להימתח בהתאם לנפח הכבודה.